ATK skialpové vázání Raider 13 Evo black 91 mm

Neohodnoceno
Značka: ATK

Zbrusu nové vázání z dílny ATK, Raider 13 EVO s novou automatickou brzdou a revoluční špičkou s možností nastavení vypínací síly.

Dostupnost skladem u dodavatele (1 ks)
Kód: 51ATK000264/91
16 190 Kč –10 % 14 571 Kč 12 042,15 Kč bez DPH
ATK skialpové vázání Raider 13 Evo black 91 mm
Neohodnoceno
Značka: ATK
ATK skialpové vázání Raider 13 Evo black 91 mm
Novinka
16 190 Kč –10 %

Excelentní vázání našlapané technologiemi, které ATK nabízí včetně bezkonkurenčně nízké váhy.

EASY ENTRY systém umožňuje jednodušší a rychlejší nastupování do vázání a to i při používání starších, opotřebovaných lyžáků.

CAM RELEASE SYSTEM - tato technologie stabilizuje upínací hroty na patě a významně tak zvyšuje torzní tuhost vázání ATK.

MAGNETO HEEL FLAPS® - nový patentovaný způsob nastavení stoupacích módů. Na výběr jsou celkem 3 možnosti (FLAT MODE, +35 mm a +49 mm) a přepínání mezi nimi je rychlé a jednoduché.

E.R.S (ELASTIC RESPONSE SYSTEM) elastický posuvný systém, který eliminuje tlak a pohlcuje energii při větším průhybu lyže, snižuje riziko poškození materiálu.

RELEASE ADJUSTMENT TOE PIECE® nastavitelné uvolnění špičky v kombinaci s patkou nabízí větší stabilitu a bezpečnost lyžaře.

AUTOMATIC BRAKE SYSTEM® brzda na výstup se deaktivuje pouze jednoduchým otočením patky o 180° a stlačením kluzné podložky paty a je připravená na stoupání, aktivace na sjezd je opět jednoduchá a rychlá, patka se otočí zpět trny směrem ke špičce.

U.H.V.® System (Up-hill Hardness Variator) - systém, který umožňuje nastavit tuhost páčky při zamykání vázání na cestu do kopce. Kompenzuje opotřebení inzertů na lyžácích v průběhu let, poskytuje správnou pevnost zamykání pro každého uživatele a snižuje tlak na zamykací mechanismus.

SNOW PACK PROOF SYSTEM® - speciální konstrukce špičky, která eliminuje nabalování sněhu = žádné hroudy sněhu pod špičkou, a to i po několika výstupech a sjezdech.

Do vázání je možné vepnout mačky ATK.
Pata vázání je posuvná v rozsahu +-12,5 mm.

Vypínací síla 5 - 13 DIN
Hmotnost: 370 g

Ideálně použít s lyží: šířka: 80-120 mm, hmotnost do 1700 g.

Kategorie: skialpinistické vázání
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: