Singing Rock Bungee 360
Lehká pružná smyčka s obrtlíkem, dvěma rameny a malými karabinami k připojení cepínů k sedacímu úvazku.
Lehká pružná smyčka s obrtlíkem, dvěma rameny a malými karabinami k připojení cepínů k sedacímu úvazku.
zamezuje ztrátě či pádu cepínu
karabiny mohou být připojeny k hlavě nebo dolnímu hrotu cepínu
obrtlík minimalizuje zauzlování a pružnost ramen umožňuje maximální dosah
pružný materiál prodlužuje délku z 80 až na 135 cm (včetně karabin) a tak ramena smyčky neomezují v pohybu
smyčka je vhodná pro lezení v ledu, kuloárů a mixových cest
POZOR! Nepoužívat jako tlumič pádu! Nepoužívat jako odsedávací smyčku!
| Kód obchodníka: | RK118WX000 |
|---|---|
| Barva: | bílá/žlutá |
| Pevnost: | 3 kN (300 kg) |
| Světlost (d): | 12 mm |
| Materiál: | 25% PAD, 5% elastické vlákno, 70% dural |
| Hmotnost: | 110 g |
| Délka: | 80 - 135 cm (včetně karabin) |
| Kategorie: | cepíny |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8595033359918 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
