Dynafit skialpové boty Neo U - CP velikost 290

Neohodnoceno
Značka: Dynafit

Skialpinistická obuv Dynafit Neo U-CR pro ty, kteří hledají pohodlí při Skitouringu, kontrolovaný výkon při sjezdu a komfortní krok při výstupu..Nabízí stejné technické řešení, funkce a inovace jako verze PX, ale jazyk a skelet

Kód: 61407/290
11 610 Kč –31 % 7 990 Kč 6 603,31 Kč bez DPH
Dynafit skialpové boty Neo U - CP velikost 290
Neohodnoceno
Značka: Dynafit
Dynafit skialpové boty Neo U - CP velikost 290
Výprodej
11 610 Kč –31 %
Velikost: 290
Skladem (1 ks) | 61407/290
11 610 Kč
7 990 Kč
6 603,31 Kč bez DPH
Skialpinistická obuv Dynafit Neo U-CR pro ty, kteří hledají pohodlí při Skitouringu, kontrolovaný výkon při sjezdu a komfortní krok při výstupu..
Nabízí stejné technické řešení, funkce a inovace jako verze PX, ale jazyk a skelet jsou vyrobeny z Polyuretanu. Konstrukce bot zajišťuje úžasný rozsah pohybu a podporu při nižší hmotnosti, což bylo v minulosti výsadou pouze výrobků z Pebaxu. Ultra-Lock System 2.0 s centrální přezkou je jedinečná a rychlá konstrukce pro pohodlné přepínání mezi jízdou a chůzí.
Tento model je výbornou volbou pro začínající i pokročilé skialpinisty hledající kompromis mezi tuhostí při jízdě a rozsahem pohybu při chůzi. Vysokou trvanlivost a nejen teplotní komfort umocňuje vnitřní botička CP.
skelet: Polyuretan
jazyk: Polyuretan
Driving Spoiler - vedení komínu zajišťuje, že při výstupu nekomplikuje pohyb komínu nadbytečné tření a při sjezdu výrazně zvýší tuhost.
přezky: Ultra-Lock System 2.0 (3 + velcro pásek)
Buckle Cables Retention System - utahovací lanka u horní a prostřední přezky jsou díky plastovému háčku zajištěny proti nechtěnému uvolnění.
Quick Step-in Inserts - díky patentovaným  naváděcím drážkám na špičce je možné snadnější našlápnutí boty do vázání.
náklek: 15° - 18° & Walkmode
rozsah pohybu: 60°
Vnitřní botičky Custom Plus (CP) jsou tepelně tvarovatelné. Jejich optimální stažení k noze zajistí tkaničky. 100% odolnost proti opotřebení povrchu vnitřní botičky, na místech kontaktu se skeletem jsou výztuhy. Vnitřní povrch botičky je velmi pórovitý a přispívá k dobrému odvodu vlhkosti od ponožky ke skeletu a tím snižuje pravděpodobnost vzniku puchýřů. Nazouvání i vyzouvání výrazně usnadňuje dvojice poutek.
Izolaci zališťuje 3 mm silná vrstva polyethylenu
podrážka: Dynafit Pro Touring - exkluzivní materiál podešve boty, je vytvořen z více druhů pryžové směsi, která zajišťuje její zlepšenou přilnavost v přední a střední části.
61408/4501
3.240 g (pár velikosti 27.0 mondo)
Kategorie: skialpinistická obuv
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: