Elan Lyže Porsche Design Ace Fusion X 173 cm + vázání EMX 12

Neohodnoceno
Značka: Elan

Každý výrobek Porsche Design se vyznačuje mimořádnou přesností a dokonalostí, může se chlubit vysokou úrovní technologických inovací a bez problému spojuje inteligentní funkčnost s puristickým designem.

Kód: AAJHNV21/173
35 990 Kč –36 % 22 990 Kč 19 000 Kč bez DPH
Elan Lyže Porsche Design Ace Fusion X 173 cm + vázání EMX 12
Neohodnoceno
Značka: Elan
Elan Lyže Porsche Design Ace Fusion X 173 cm + vázání EMX 12
Výprodej
35 990 Kč –36 %
Velikost: 173
skladem u dodavatele (1 ks) | AAJHNV21/173
35 990 Kč
22 990 Kč
19 000 Kč bez DPH

Každý výrobek Porsche Design se vyznačuje mimořádnou přesností a dokonalostí, může se chlubit vysokou úrovní technologických inovací a bez problému spojuje inteligentní funkčnost s puristickým designem. Lyže mají závodní DNA a jsou schopné jet krátké i dlouhé oblouky, což vám umožní vybrat si, jaký perfektní oblouk vykrojíte.

Porsche Design Elan Ace je pravou multiobloukovou lyží, která má schopnost zajet perfektně vykrojené krátké slalomové oblouky nebo dlouhé a rychlé, aniž byste si museli mezi nimi vybírat. Je vyrobena pro náročné lyžaře, kteří hledají perfektní carving a univerzálnost při vybírání tvaru oblouku. Vaše lyžování dostane na vyšší úroveň kombinace technologie Ace Arrow, agresivního profilu camber, nového dřevěného jádra R² FRAME, bočních hran RST a dvojitého titanalu - svrchní vrstvy ve tvaru šipky dodávající energii navíc směrem k hranám a vykrojené spodní vrstvy ve tvaru obrácené šipky, která se postará o nejrychlejší a nejreakčnější nástup do oblouku a stabilitu při vyjetí z něj. Plně karbonové vyztužení dodá lyži sílu navíc aniž by se snížila schopnost snadného lyžování. O zvýšení síly a odrazu při vyjetí z oblouku se postará náš systém Power Rebound kombinující vyvýšený systém vázání Fusion X a plně vykrojenou karbonovou kompozitní podložku. Krátké nebo dlouhé obouky – Porsche Design Elan Ace vám umožní to nejlepší z obou světů.

  • nejlepší kombinace dlouhých & krátkých oblouků
  • nejhladší jízda ve vysoké rychlosti
  • nejrychlejší přechod z hrany na hranu
  • elitní držení hran
  • precizní vjetí & vyjetí z oblouku
  • nejsilnější odraz
  • prémiové materiály a inovace
  • vynikající výkon na upraveném sněhu

Délka/Poloměr: 173 (15.9)
Systém: Fusion X
Podložka: Power Rebound System
Profil: Camber
Technologie: Carbon
R² Frame Woodcore
Ace Arrow Technology
RST Sidewall

Pokud chcete zdarma namontovat a seřídit vázání, do poznámky v objednávce napište váhu a zdatnost lyžaře + délku podešve(podrážky) lyžáky v milimetrech.

Kategorie: All mountain lyže
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: