Flow snowboardové vázání Mayon berry M

Neohodnoceno
Značka: Flow

Vybaveny všemi funkcemi zcela nové řady AXIS s čistým, hladkým designem, Mayon vázání je navrženo tak, aby vylepšilo vaši jízdu.

Kód: NC-15210/M
4 990 Kč –20 % 3 992 Kč 3 299,17 Kč bez DPH
Flow snowboardové vázání Mayon berry M
Neohodnoceno
Značka: Flow
Flow snowboardové vázání Mayon berry M
Výprodej
4 990 Kč –20 %
Velikost: M
Skladem (1 ks) | NC-15210/M
4 990 Kč
3 992 Kč
3 299,17 Kč bez DPH

Dámské vázání Flow Mayon

Vybaveny všemi funkcemi zcela nové řady AXIS s čistým, hladkým designem, Mayon vázání je navrženo tak, aby vylepšilo vaši jízdu. Přenos výbušné energie prostřednictvím PowerBeams v základní desce, veškeré pohodlí a podpora, kterou potřebujete od BankBeds a Asym Uniback a automatické spuštění technologie Active Strap pro nazouvání a vyzouvání bez námahy, jednoduché jak posouvání se na sněhu. Nově ve vázání v této sezoně najdete lehký ExoFrame Fusion PowerStrap pro ještě lepší přizpůsobení a přenos energie. S vázáním Mayon bude váš zážitek z ježdění opět o něco intenzivnější!

* V případě montáže vázání na systém Channel (Burton, Endeavor) je třeba použít speciální šrouby M6 x 13mm, které nejsou součástí balení.

Při použití klasických šroubů může dojít k nevratnému poškození vaší desky. Šrouby najdete na kartě souvisejících produktů.

Baseplate

  • Glass-filled Nylon, Asym Rockered Axis-Series - poskytuje stabilitu a snadný přístup, přímý a vyvážený přenos energie.

Hiback

  • Glass-filled Nylon, Asym UniBack Axis-Series - dodávají rovnováhu podpory a pohodlí, a dokonale sednou konturám boty a jízdních úhlů. Zcela nová řada AXIS Asym UniBack má podpůrnou patku s více odpouštějící boční flexí.

Strapy

  • Fusion ExoFrame Powerstrap - 3D tvarovaný strap s nízkou hmotností pro ještě lepší přizpůsobení a přenos energie
  • Active Strap Technology - Série AXIS také nabízí pohodlí technologie Active-Strap, přičemž popruhy automaticky zvednou nebo utáhnou zpět při otevření nebo zavření Hiback, takže nyní je vyzouvání z Flow vázání ještě jednodušší.

Přezky

  • LSR Locking Slap Ratchet - inovativní přezky vám nabízejí nové možnosti jednoduchého utažení vašeho vázání přesně tak, jak potřebujete.

Disk

  • Nylon Offset multidisk - 4HP + 3HP + Channel

Flex (1-10)

  • Flex Rating 5
Kategorie: Dámské SNB vázání
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: