Foam válec KÖCK OS 90x15cm modrý mramor

Neohodnoceno
Značka: Kock sport

FoamRoller je cvičební válec z pěnové hmoty EVA. EVA materiál je vysoce odolná pěna, POZOR není to materiál, který se používá na výrobu tzv. "nudlí" do bazénu/epe/.

Dostupnost skladem u dodavatele (>5 ks)
Kód: NC-15306
1 250 Kč –12 % 1 100 Kč 909,09 Kč bez DPH
Foam válec KÖCK OS 90x15cm modrý mramor
Neohodnoceno
Značka: Kock sport
Foam válec KÖCK OS 90x15cm modrý mramor
1 250 Kč –12 %

FoamRoller je cvičební válec z pěnové hmoty EVA. EVA materiál je vysoce odolná pěna, POZOR není to materiál, který se používá na výrobu tzv. "nudlí" do bazénu/epe/. Válec je určený především ke cvičení jógy a pilates. Je to výborná cvičební pomůcka. Doporučujeme cvičit pod odborným dohledem proškoleného trenéra. Cvičení na pěnovém válci je vhodné pro ty, kteří trpí bolestmi zad. Umožní protažení prsních svalů a uvolní svalové napětí v zádech. Cvičením na válci se rovněž posilují břišní svaly, protahují všechny zkrácené svaly, rozvíjí se stabilita a rovnováha, zlepšuje se pohyblivost kloubů a rovněž dochází k masáži jednotlivých částí těla. Cviky konzultujte se svým lékařem.

Rozměr: 90 x 15 cm

Jemná struktura umožňuje proudění vzduchu při cvičení. Vhodný pro yogu, pilates i pro cvičení při rehabilitaci. Používejte pouze k určenému účelu Skutečná barevnost se může lišit oproti barevnosti fotografie.

Kategorie: Joga
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: