4EVER horské kolo Yoga Gold 29 Lady, Pear White/Gold 2026
| Barvy | pearl white / gold |
|---|---|
| Rám | ALU NEW WM SHAPE ICR 6061 |
| Vidlice | SR SUNTOUR XCR AIR 100 RLO |
| Převodník | SHIMANO FC-MT510-1 12SPD 32T |
| Řazení | SHIMANO DEORE SL-M6100 1x12SPD |
| Měnič | SHIMANO DEORE RD-M6100 12SPD |
| Přesmyk | *** |
| Vícekolečko | SUNRACE CSMZ8 12 SPD 11-51T |
| Řetěz | SHIMANO CN-M6100 12SPD |
| Brzdy | SHIMANO BR-MT200 (180/160) |
| Brzd. páky | SHIMANO BL-MT201 |
| P. náboj | SHIMANO HB-QC300 |
| Z. náboj | SHIMANO FH-QC300 |
| Ráfky | MACH1 FZR-XC 29" |
| Pláště | SCHWALBE Racing Ralph 29x2,25" |
| Pedály | UNION SP-600 |
| Řidítka | EXCLUSIVE sand blasted 740mm |
| Představec | EXCLUSIVE sand blasted |
| Sedlovka | EXCLUSIVE sand blasted |
| Sedlo | SELLE ITALIA X3 LADY BOOST SF |
| Střed. osa | Integrated |
| Hmotnost | 12.5 |
| Kategorie: | horská kola |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Pohlaví: | Dámské |
| ? Převládající barva: | Bílá, Zlatá |
| ? Typ kola: | horská kola (MTB) |
| ? Průměr kol: | 29" |
| ? Typ odpružení: | přední odpružení (hardtail) |
| ? Materiál rámů: | hliník (aluminium) |
| ? Typ brzd: | kotoučové hydraulické |
| ? Počet převodů: | 1x12 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
