Pinguin židle Fisher chair, petrol
Lehká a skladná campingová židle s držadlem na nápoj
Lehká a skladná campingová židle s ramenními opěrkami a držadlem na nápoje.
Fisher Chair je tvořena soustavou pospojovaných ocelových trubek o průměru 16mm tak, aby ji bylo možné jedním tahem složit do válcovitého přepravního obalu. Sedací část je tvořena Polyesterovou textilií.
Rozměry:
šířka: 82cm
hloubka: 54
výška sezení: 34cm
výška opěrek: 55cm
výška celková: 87cm
po sbalení: ⌀15 x 87 cm
| Rozměry | 82 x 54 x 34/55/87 cm (sedací část/opěrky/celková) |
| Hmotnost | 2700 g |
| Typ | Židle |
| Konstrukce | Ocelové trubky ⌀16mm, Polyesterová textilie |
| Nosnost | 120 kg |
| Kategorie: | Kempingová křesla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8592638619065 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
