Pinguin židle Guide chair, green
Robustní lehká židle s dobrou sbalitelností vhodná do kempu nebo karavanu
Pevná a robustní skládací kempingová židle vyrobená z ocelových trubek (29 x 15 mm) a Polyesterové tkaniny.
Rozměry:
šířka: 53cm
hloubka: 73
výška sezení: 41cm
výška opěrek: 59cm
výška celková: 92cm
po sbalení: 88 x 16 x 21 cm
| Rozměry | 53 x 73 x 41/59/92 cm (sedaci část/opěrky/celkem) |
| Hmotnost | 4050 g |
| Typ | Židle |
| Rozměry po sbalení | 88 x 21 x 16 cm |
| Konstrukce | Ocelové trubky 25 x 15 mm, Polyesterová tkanina |
| Nosnost | 120 kg |
| Kategorie: | Kempingová křesla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8592638641042 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
