Blizzard lyže dětské RTX-Race JR + vázání
TECHNICKÉ SPECIFIKACE PRODUKTU
| parametry lyže | 105/68/93 mm, rádius 7 m (110 cm) |
| určení | mírně pokročilí a sportovní lyžaři |
| terén | 70% upravená a 30% neupravená sjezdovka |
| rychlost | nízká až střední |
| technologie | Kompozitová konstrukce , power frame, dvojité sklolaminátové zesílení, cap side wall boční hrana |
| délka(cm)/rádius(m) | 100/6.0, 110/7.0, 120/8.0, 130/9.0 |
vázání: Tyrolia SR 45
Pokud chcete zdarma namontovat a seřídit vázání, do poznámky v objednávce napište váhu a zdatnost lyžaře + délku podešve(podrážky) lyžáky v milimetrech.
| Kategorie: | Sjezdové lyže |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Pohlaví: | Dětské |
| ? Převládající barva: | Černá, Bílá, Oranžová |
| ? Úroveň lyžaře: | Začátečník |
| ? Lyžařský styl: | Rekreační |
| ? Kategorie lyží: | All mountain |
| ? Terén: | Upravené sjezdové tratě |
| ? Složení jádra: | Pěna, Skelná vlákna |
| ? Rádius: | Malý rádius (do 14 m) |
| ? Šíře pod botou: | 65-75 mm - 100 % sjezdovka |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
