Pinguin spacák Comfort Lady PFM 175, red
Kvalitní zimní spacák vhodný pro dlouhodobé kempování a cestování autem, ve variantě pro dámy.
Ať už vás lákají zasněžené vrcholky hor, exotická zamrzlá krajina, nebo jen nemáte dostatečně velkou chatu na oslavu Silvestru, Comfort pro vás bude ta správná volba. S teplotním rozmezím do sedmi stupňů pod nulou se již řadí mezi zimní spacáky a je vhodný zejména pro autokemping a další aktivity, které nejsou náročné na místo v batohu. Zato vám ale nabídne vysokou kvalitu, životnost a velice příznivou cenu.
Comfort je také součástí rodiny a tu v jeho případě tvoří jak jinak než Comfort PFM a Comfort Junior PFM. To oceníte zejména v případě, že sháníte spacáky pro více lidí do stejných podmínek.
Dámská varianta má více náplně a v místě hrudníku je o tři centimetry širší.
| Hmotnost | 2 kg |
| Zipy | SBS |
| Typ náplně | Syntetická - ThermicFibre |
| Izolační náplň | Thermicfibre PFM |
| Konstrukce náplně | Dvouvrstvá |
| Vnější materiál | Polyester DWR Clima Control Shield |
| Vnitřní materiál | Polyester Micro Lite |
| Výška postavy | 175 cm |
| Šířka (max/min) | 80/55 cm |
| Objem po sbalení | 13.6 L |
| Objem po kompresi | 19.9 L |
| Spojitelnost (P+L) | Ano |
| Rozměry po sbalení / kompresi | Ø24 x 44 / 30 cm |
| Tvar | Mumie |
| Typ | Dámské (175cm) |
| Určení | Zimní |
| Teploty | |
| Teplotní komfort pro ženy | -1 °C |
| Teplotní komfort pro muže | -7 °C |
| Teplotní extrém | -24 °C |
| Kategorie: | Outdoor |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Pohlaví: | Dámské, Unisex |
| ? Převládající barva: | Červená |
| ? Roční období: | Zima |
| ? Výplň: | Duté vlákno |
| ? Komfortní teplota: | -5 až 0 °C |
| Výška postavy: | 170 až 185 cm |
| Typ: | Mumiový |
| Hmotnost: | nad 1600 g |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
