Pinguin Spací pytel Blizzard Wide PFM
Kvalitní třísezonní dekový spacák transformovatelný do přikrývky v širší verzi.
2 840 Kč
2 556 Kč
2 112,40 Kč
bez DPH
2 840 Kč
2 556 Kč
2 112,40 Kč
bez DPH
2 840 Kč
2 556 Kč
2 112,40 Kč
bez DPH
Verze Wide je o patnách centimetrů širší než standardní velikost, přičemž byla zachována stejná gramáž náplně, takže nabízí stejný tepelný komfort, ale mnohem více prostoru.
Blizzard Wide lze rozepnout a vytvořit tak obdélníkovou deku o rozměrech 190x200cm. Také je možné tyto dva spacáky spojit dohromady (P+L), a být tak co nejblíže své drahé polovičce.
| Parametry | |
| Hmotnost | 2.1 kg |
| Typ náplně | Syntetická - ThermicFibre |
| Izolační náplň | Thermicfibre PFM |
| Konstrukce náplně | Dvouvrstvá |
| Vnější materiál | Polyester DWR Clima Control Shield |
| Vnitřní materiál | Polyester Micro Lite |
| Výška postavy | 190 cm |
| Šířka (max/min) | 100 cm |
| Objem po sbalení | 21.7 L |
| Objem po kompresi | 13.6 L |
| Spojitelnost (P+L) | Ano |
| Rozměry po sbalení / kompresi | Ø24x48/40 cm |
| Tvar | Dekový |
| Typ | Pánské (185 - 205 cm) |
| Určení | Třísezónní |
| Teploty | |
| Teplotní komfort pro ženy | 4 °C |
| Teplotní komfort pro muže | -1 °C |
| Teplotní extrém | -17 °C |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
