Polar Vantage M modrý M-L

Neohodnoceno
Značka: Polar

Předností všestranného sporttestru Polar Vantage M je doba provozu až 30 hodin tréninku při zapnuté GPS spolu s optickým snímačem, to vše umístěno v kompaktním těle hodinek.

Dostupnost Skladem (1 ks)
Kód: 90080197
7 390 Kč 6 107,44 Kč bez DPH
Polar Vantage M modrý M-L
Neohodnoceno
Značka: Polar

Předností všestranného sporttestru Polar Vantage M je doba provozu až 30 hodin tréninku při zapnuté GPS spolu s optickým snímačem, to vše umístěno v kompaktním těle hodinek. Cílem sporttesteru je pomoci při redukci hmotnosti, při tréninku rekreačním a pokročilejším sportovcům. Základní měření tepu, ať během běžné denní činnosti nebo při tréninku, zajišťuje nový typ optického senzoru Polar Precision Prime, který je tvořen 4 fotoelektrickými členy, několila páry červeno-zelenéhopřísvitu a 4 elektrodami, které navíc slouží k nabíjení a přenosu dat. Polaru Vantage M není odepřena možnost připojit hrudní pás typu BlueTooth SMART. Součástí sporttesteru je Polar Flow ekosystem, který zahrnuje hlavní část, on-line Flow deník a mobilní aplikaci. Flow deník má několik důležitých úkolů. Archivuje výsledky měření a denní aktivity a zároveň umožňuje provádět širší nastavení sporttesteru.

Klíčové funkce Polar Vantage M

Polar Precision Prime

Hodinky Polar Vantage M měří tepovou frekvenci na zápěstí pomocí fúzní technologie snímače Polar Precision Prime. Tato inovace kombinuje optické měření tepové frekvence s měřením z kontaktu s pokožkou, aby se předešlo jakýmkoli pohybovým artefaktům, které by mohly narušit signál tepové frekvence a vytvořit nespolehlivé údaje.

Training Load Pro

Kvantifikujte zátěž z tréninku a zjistěte, jak vám trénink zatěžuje tělo.

Běžecký index (Running Index)

Zjistěte svou běžeckou hodnotu VO2max a sledujte, jak se váš běžecký výkon zlepšuje.

Běžecký program

Získejte osobní a adaptivní tréninkový plán, který vyhovuje vám i vašim cílům.

Sportovní profily

Hodinky Polar Vantage M podporují více než 130 různých sportů. V aplikaci Polar Flow si do těchto sportovních hodinek přidejte svůj oblíbený sport.

Metriky plavání

Sledujte, jak se zlepšujete v bazénu. Hodinky Polar Vantage M automaticky detekují tepovou frekvenci, plavecký styl, uplavanou vzdálenost, rychlost, tempa a odpočinek. Uplavanou vzdálenost a počet temp lze sledovat i ve venkovním bazénu.

Chytré kalorie

Polar Vantage vyjadřuje spotřebu kalorií v různých režimech. V režimu běžného tréninku je vyjádřena spotřeba energie vyvolaná samotným tréninkem. Svou roli hrají osobní údaje a průběh tepové frekvence během tréninku. Polar Vantage měří také energetický výdej při běžné denní činnosti. V celkově zobrazeném energetickém výdeji jsou zahrnuty energie potřebná pro trénink, energie z běžné denní činnosti a energie bazálního metabolizmu, která se vyvozuje z osobních údajů.

Přínos tréninku

Získejte ihned po tréninku motivující zpětnou vazbu s popisem účinku dané tréninkové jednotky. Bez složitého přemýšlení víte, jestli byl trénink náročný, lehký a zároveň se dozvíte, jestli je snažení v dané intezitě, s ohledem na uplynulé dny, efektivní, či natolik náročné, že by mohlo dojít k poškození zdraví.

Nepřetržité monitorování aktivity

Hodinky Polar Vantage M budou sledovat, kolik jste udělali kroků, jakou jste urazili vzdálenost, kolik jste spálili kalorií a jak jste spali a stanoví vám osobní cíle každodenní aktivity.

Stálé měření tepu

Získejte komplexní náhled na to, jak se během dne chová vaše srdce. Stálé sledování tepu umožňuje ještě přesnější údaje o spálených kaloriích a aktivitách a informuje o nejnižší a nejvyšší naměřené tepové frekvenci daný den.

Sleep Plus™

Dobrý spánek vám pomůže výrazně zlepšit regeneraci a výkon. Polar Sleep Plus™ automaticky detekuje dobu, množství a kvalitu spánku.

Funkce měření tepu

Polar Vantage měří tepovou frekvenci primárně ze zápěstí pomocí optického snímače tepu. Vyjma toho lze připojit hrudní pás, například Polar H10 (není součástí balení).  To, co budou hodinky zobrazovat v průběhu tréninku je na vás, k dispozici jsou:

 • okamžitý tep
 • průměrný tep
 • maximální dosažený tep
 • průměrný tep v úseku
 • zone pointer (grafické zobrazení nastavených zón)

Měření rychlosti a vzdálenosti

Polar Vantage měří rychlost a vzdálenost několika možnými způsoby. Prvním způsobem je využití integrované GPS, která následně měří rychlost/tempo a vzdálenost při pohybu pod otevřeným nebem. Dále Polar Vantage M umí měřit rychlost a vzdálenost z ruky, tj. bez aktivní GPS a pouze ve sportovním profilu Běh a Chůze. To lze uplatnit například při běhu na pásu. K běhu, pro fajnšmekry, pro které je důležité okamžité tempo, je k dispozici také speciální sezor pro běh Polar Stride Sensor. Do třetice je možné připojit k Polar Vantage cyklistické snímače rychlosti a kadence typu Bluetooth SMART. Na displeji si můžete připravit zobrazení pro některou z následujícíh veličin:

 • okamžitá rychlost nebo tempo (km/h, min/km)
 • průměrná či maximální rychlost
 • vzdálenost
 • vzdálenost úseku (ve vazbě na stopky)
 • průměrná rychlost úseku

Výškoměr

K měření výšky Polar Vantage M využívá GPS. Měření převýšení a okamžité výšky je možné tedy pouze se zapnutou GPS.

 • okamžitá výška
 • převýšení (nastoupané metry)

Stopky

Polar Vantage M je vybaven stopkami s mezičasy. Mezičasy se dělí, a jsou od sebe oddělené, na ručně zadané a automaticky pořízené například na základě nastavené konstatní vzdálenosti. Mezičasy/Lap Time s sebou nesou také informace o průměrné rychlosti, vzdálenosti, průměrném tepu.

 • čas tréninku
 • ruční čas úseku
 • čas minulého úseku
 • aktuální čas nového úseku
 • automatický záznam mezičasu

Monitor denní aktivity

Monitor denní aktivity ve sporttesteru Polar Vantage M sleduje běžnou denní činnost, pomáhá zjistit, kolik času spíte, kolik času trávíte na židli v kanceláři. Funkce monitoru denní aktivity může být podpořena zapnutím funkce měření tepové frekvence v průběhu dne a noci. Tím dostáváme ucelenější přehled o běžné denní činnosti a hlavně se údaje zpřesňují, zejména s ohledem na energetický výdej.

Akumulátor

Polar Vantage M je osazen vnitřním, nabíjecím akumulátorem typu Li-Pol s kapacitou 230mAh, která zajistí provoz hodinek při tréninku až na 30 hodintréninku se zapnoutou GPS a zapnutým optickým snímačem tepu. Pokud trénovat nebude nebo budete trénovat bez GPS, vydrží hodinky nabité cca 3 týdny.

Vodotěsnost

Polar Vantage M je označen 30M. Lze jej tedy používat pro plavání, nikoli pro potápění.

Kategorie: Chytré hodinky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: