Pinguin spacák Mistral PFM 195, blue
Kvalitní třísezonní spacák vhodný pro dlouhodobé kempování/ cestování autem.
Velikost: L
Skladem
(1 ks)
EAN: 8592638235357
Můžeme doručit do:
25.5.2026
2 180 Kč
1 960 Kč
1 619,83 Kč
bez DPH
Třísezónní spací pytel Mistral PFM 185 české značky Pinguin kombinuje přijatelnou hmotnost, kompaktnost a zároveň zaručuje potřebnou tepelnou izolaci. Díky tomu se nemusíte bát používat tento spacák od jara do podzimu. Zateplovací léga po obou stranách zipu zajistí, aby teplo ze spacáku neutíkalo ven. Dva spacáky tohoto výrobce se dají spojit. Samozřejmostí jsou poutka pro zavěšení a větrání.
Hlavní vlastnosti:
- nízká hmotnost
- dvouvrstvá izolace bez studených spojů
- izolační náplň syntetická Thermicfibre 4 300 (2×150) g/m2
- pevný a vodoodpudivý materiál Polyester DWR
- možnost sepnutí dvou spacáků z rodiny Mistral
- oboustranný zip s légou
- ramenní límec zadržuje teplo uvnitř spacáku
- poutka pro snazší vyvětrání a vysušení
- třísezónní použití
| Parametry | |
| Hmotnost | 1.6 kg |
| Zipy | SBS |
| Typ náplně | Syntetická - ThermicFibre |
| Izolační náplň | Thermicfibre PFM |
| Konstrukce náplně | Dvouvrstvá |
| Vnější materiál | Polyester DWR Clima Control Shield |
| Vnitřní materiál | Polyester SoftLite |
| Výška postavy | 175/185/195 |
| Šířka (max/min) | 85/55 cm |
| Objem po sbalení | 16.3 L |
| Objem po kompresi | 10.3 L |
| Spojitelnost (P+L) | Ano |
| Rozměry po sbalení / kompresi | Ø22x43/27 cm |
| Tvar | Mumie |
| Typ | Pánské (185 - 205 cm) |
| Určení | Třísezónní |
| Teploty | |
| Teplotní komfort pro ženy | 3 °C |
| Teplotní komfort pro muže | -3 °C |
| Teplotní extrém | -19 °C |
| Kategorie: | Spací pytle |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Pohlaví: | Pánské, Dámské, Unisex |
| ? Převládající barva: | Modrá |
| ? Roční období: | Třísezónní |
| ? Výplň: | Duté vlákno |
| ? Komfortní teplota: | 0 až +5 °C |
| Výška postavy: | 185 až 200 cm |
| Typ: | Mumiový |
| Hmotnost: | nad 1600 g |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
