Zip: Pravý zip
Momentálně nedostupné
EAN: 8595225478908
1 340 Kč
1 107,44 Kč
bez DPH
Zip: R
Skladem
(1 ks)
EAN: 16137
Můžeme doručit do:
14.5.2026
990 Kč
818,18 Kč
bez DPH
Popis produktu není dostupný
| Kategorie: | Spací pytle |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Pohlaví: | Pánské, Unisex |
| ? Převládající barva: | Zelená |
| ? Roční období: | Léto |
| ? Výplň: | Duté vlákno |
| ? Komfortní teplota: | +5 až +10 °C |
| Výška postavy: | 185 až 200 cm |
| Typ: | Dekový |
| Hmotnost: | 1200-1600 g |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
