Warmpeace spacák Viking 300 195, green/grey/black
Malý letní spacák Viking 300 s náplní z kachního peří je určen pro postavy do 195 cm. Zvláště zaujme skvělým poměrem cena/výkon.
Letní péřový spacák Viking 300 české značky Warmpeace s velice nízkou hmotností a tomu odpovídajícím objemem. Přelomovým je použití nového materiálu Loft Nylon DWR , který velmi dobře funguje i s menším množstvím péřové výplně. Viking 300 si najde své místo v batozích, lodních pytlích i na nosičích kol a nebude své uživatele obtěžovat nadměrným objemem ani váhou.
Hlavní vlastnosti:
- zipy YKK se dvěma protisměrnými jezdci umožňují snadnější vstup do spacího pytle a zároveň jeho odvětrávání
- rozdělitelná zdrhovadla umožňující spojení dvou spacích pytlů dohromady
- krytí zipu zateplovací klopou, zabraňující nežádoucím únikům tepla
- řešení kapuce spacího pytle tak, aby jej bylo možno naprosto uzavřít
- pružné tkanice ke stažení kolem ramen a hlavy
- poutka v nohách spacího pytle k vyvěšení a vyvětrání spacáku
- černý materiál na vnitřní straně spacáku, který přitahuje sluneční paprsky a urychluje tak vyschnutí spacáku při větrání
- komorová konstrukce typu H
- skladovací obal a kompresní obal vel. XS
- všechny spací pytle Viking ve standardní šíří mají v nohou 50 cm a v oblasti ramen 80 cm
Technická specifikace:
- Délka po sbalení [cm]: 33
- Šířka po sbalení [cm]: 14
- Do výšky postavy [cm]: 195
- Hmotnost [g]: 810
- Materiál vnější: Loft Nylon DWR+
- Materiál vnitřní: Loft Nylon
- Možnost spojení: ano
- Náplň: 330 g kachní peří 90/10, 600 cuin
- Norma: EN13537
- Obal: ano
- Rostoucí: ne
- Střih: mumiový
- Šířka [cm]: 80/50
- Teplotní extrém [°C]: -14
- Teplotní komfort [°C]: 6
- Teplotní limit [°C]: 0
| Kategorie: | Spací pytle |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Pohlaví: | Pánské, Unisex |
| ? Převládající barva: | Černá, Zelená, Šedá |
| ? Roční období: | Léto |
| ? Výplň: | Kachní peří |
| ? Komfortní teplota: | +5 až +10 °C |
| Výška postavy: | 185 až 200 cm |
| Typ: | Mumiový |
| Hmotnost: | 800-1200 g |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
