Warmpeace spacák Viking 900 180, iron/grey/black
Péřový třísezónní spacák české značky Warmpeace na výšku postavy 180 cm.
VIKING 900 od značky Warmpeace je třísezonní spacák. S váhou 1395 g a komfortní teplotou -7 °C jde o univerzální řešení pro výletníky i náročnější trekaře. Hledáte spacák na chladnější jarní či podzimní noci, který pořídíte za rozumnou cenu a dlouho vám vydrží.
Hlavní vlastnosti:
- Kvalitní YKK zip se dvěma protisměrnými jezdci, pro snadnější vstup i odvětrávání
- Zip umožňuje spojení dvou spacích pytlů dohromady
- Zateplovací léga překrývající z vnitřní strany zip zabraňuje nežádoucím únikům tepla
- Zateplovací límec se stahováním kolem ramen
- Kapuci lze v případě potřeby zcela uzavřít
- Pružné tkanice ve stahovacích uzávěrech kolem ramen a hlavy
- Poutka v nohách spacího pytle k vyvěšení a vyvětrání spacáku po použití
- Černý materiál na vnitřní straně urychluje vysichání spacáku při větrání
- Komorová konstrukce typu Z
- Skladovací obal a kompresní obal vel. L
- Celková hmotnost: 1395 g
- Hmotnost výplně: 900 g
- Typ výplně: kachní peří
- Plnivost peří: 600 cuin
- Teplotní určení (komfort, limit, extrém): -7 °C, -14 °C, -34 °C
- Velikost po sbalení: 22×35 cm
| Kategorie: | Spací pytle |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Pohlaví: | Pánské, Dámské, Unisex |
| ? Převládající barva: | Černá, Šedá |
| ? Roční období: | Třísezónní |
| ? Výplň: | Kachní peří |
| ? Komfortní teplota: | -10 až -5 °C |
| Výška postavy: | 170 až 185 cm |
| Typ: | Mumiový |
| Hmotnost: | 1200-1600 g |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
