Tecnica lyžařské boty Viva Phoenix 80 air shell, 250

Neohodnoceno
Značka: Tecnica

Flex:80Šířka přes nárt:102Vnitřní botička:Viva Phoenix Airshell Comfortfit - flared designVybavení:skelet polyolefinpřezky z uhlíkové oceli s mikronastavením35 mm velcro pásekPHOENIX je sportovní řada lyžařských bot TECNICA je

Kód: 20129000/250
7 699 Kč –54 % 3 499 Kč 2 891,74 Kč bez DPH
Tecnica lyžařské boty Viva Phoenix 80 air shell, 250
Neohodnoceno
Značka: Tecnica
Tecnica lyžařské boty Viva Phoenix 80 air shell, 250
Výprodej
7 699 Kč –54 %
Velikost: 250
Skladem (1 ks) | 20129000/250
7 699 Kč
3 499 Kč
2 891,74 Kč bez DPH
Flex: 80
Šířka přes nárt: 102
Vnitřní botička: Viva Phoenix Airshell Comfortfit - flared design
Vybavení:
skelet polyolefin
přezky z uhlíkové oceli s mikronastavením
35 mm velcro pásek

PHOENIX je sportovní řada lyžařských bot TECNICA je určená pro náročné sportovní lyžaře, kteří požadují pevný skelet, vysoce kvalitní vybavení a komfort při zachování sportovního charakteru lyžařských bot. U zrodu řady Phoenix stál výzkumný a vývojový tým firmy Tecnica, jehož pracovníci spojením osvědčených a nových technologií (3D a Delta Force) docílili proměnné tuhosti skeletu v různých, přesně definovaných, partiích. Díky domu dochází k přesnému a bezeztrátovému přenosu řídících povelů od lyžaře do lyže při zachování maximálního pohodlí.


Viva – řada sjezdových bot firmy Tecnica výhradně pro ženy. Výsledkem studií preferencí různých typů lyžařek byly vytvořeny jednotlivé modely, které nabízejí dokonalé splynutí funkce, komfortu a designu. To vše s pomocí aplikace několika, anatomickou studií dámské nohy podložených, drobných úprav:
- nastavitelný lýtkový adaptér (Calf Adapter) v zadní části boty. Přizpůsobivá struktura a konstrukce vrchní části vnitřní botičky, která zabezpečuje optimální rozložení na dámské lýtko a vždy perfkektně opisuje jeho linii regulace umožňuje regulovat tlak v této oblasti. 
- do zadní části skeletu je vložena speciální opěrná vložka (Viva Heel Support), která ještě lépe přizpůsobuje oblast paty ženské anatomii a zaručuje absolutní komfort.
AIR SHELL
Vzduchové polštáře umístěné v oblastech kolem kotníku a boční části chodidla, tedy na místech, která trápí lyžaře nejvíce, jsou propojeny s pumpu, díky níž si můžete botu kdykoliv a kdekoliv přizpůsobit a to nezávisle na dané oblasti. Systém je umístěn mezi vnitřní botičkou a skeletem lyžařské boty. Je vyroben ze dvou nezávislých nafukovacích částí. Zadní zóna se po nafouknutí přizpůsobí tvaru kotníku lyžaře. Obě vzduchové části systému zajišťují větší tepelnou izolaci a komfort.
DELTA FORCE:
Nový systém vyvinutý pro letošní sezónu, který je tvořen třemi společnými prvky. 
Delta Power Device: Díky cylindru ze speciálního ušlechtilého materiálu dual density můžete přizpůsobit flexibilitu obuvi nezávislé na vnější teplotě. Nastavení tak závisí čistě na osobních preferencích lyžaře. Čím tužší je bota ve flexi, tím více energie je přenášeno na lyži. Měkčí flexe naopak energii částečně pohlcuje a bota je tak více tolerantní k případným chybným impulsům od lyžaře. 
3D Spoiled Tails Structure: Inovativní konstrukce v zadní části skeletu, která umožňuje, aby spolu jednotlivé prvky systému Delta Force efektivně spolupracovali. Výsledkem je přímý přenos síly z nohou na lyže. 
New Hinge Point: Nové umístění kloubu zajišťující stabilnější postavení a efektivnější přenos sil.
3D Technology
Nový typ konstrukce skeletu, kdy extrémně pevná žebra jsou rozložena po stranách boty směrem ke špičce, takže se veškerá síla přenáší z nohy na lyži bez jakýchkoli ztrát energie. Asymetrie postranních rámů umožňuje větší přenos síly ve vnitřní než ve vnější postranní části boty a tím pomáhá zkušenějším lyžařům zvýšit sílu a zlepšit kontrolu nad lyžemi, s výsledným lepším výkonem.
Adjustable Cuff Catch
Patentované uchycení horních přezek ve třech různých polohách, aby se přizpůsobily jakémukoliv obvodu lyžařovy nohy.
Canting
Regulační prvek, který umožňuje přizpůsobit botu přesně dle anatomických předpokladů postavení nohy lyžaře. Na vnější i vnitřní straně skeletu je s pomocí třípolohových přepínačů možné nastavit ho do požadovaného sklonu.
Kategorie: dámské
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: