Pinguin spacák Savana Lady PFM 175, blue
Savana Lady PFM je dámský spacák s výplní ThermicFibre PFM. Díky tomu nabízí skvělý poměr cena/výkon, vysokou kvalitu zpracování a výjimečnou spolehlivost.
Dámský spací pytel Savana Lady PFM od české firmy Pinguin vám bude partnerem od pozdního jara až do začátku podzimu a otužilcům ještě déle. Savana je zejména vhodná na autokemping a další aktivity kde neřešíte každý gram a centimetr krychlový.
Dámská varianta má oproti pánské více náplně a v místě hrudníku je o tři centimetry širší.
Hlavní vlastnosti:
- Hmotnost 1.25 kg
- Typ náplně: Syntetická
- Izolační náplň: Thermicfibre PFM
- Konstrukce náplně: Dvouvrstvá
- Vnější materiál: Polyester DWR Clima Control Shield
- Vnitřní materiál: Polyester Micro Lite
- Výška postavy 175 cm
- Šířka (max/min): 88/55 cm
- Objem po sbalení: 9.4 L
- Objem po kompresi: 6.11 L
- Spojitelnost (P+L): Ano
- Rozměry po sbalení / kompresi: Ø18x37/24 cm
- Tvar: Mumie
- Typ: Dámský (175cm)
- Určení: Letní
- Teplotní komfort pro ženy: 5 °C
- Teplota limitní: 0 °C
- Teplotní extrém: -15 °C
| Kategorie: | Spací pytle |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Pohlaví: | Dámské |
| ? Převládající barva: | Modrá |
| ? Roční období: | Léto |
| ? Výplň: | Duté vlákno |
| ? Komfortní teplota: | +5 až +10 °C |
| Výška postavy: | 170 až 185 cm |
| Typ: | Mumiový |
| Hmotnost: | 1200-1600 g |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
