Pinguin spací pytel Trekking PFM 205, petrol
Spací pytel Trekking mumiového střihu od české značky Pinguin využijete od jara do podzimu. Spacák má dvouvrstvou termoizolaci, kterou tvoří náplň z dutého vlákna.
Jak název spacáku napovídá, je Trekking předurčen pro turistiku či vodáctví. Spací pytel je opatřen bočním dvoucestným zdrhovadlem a légou. Je možné jej rozepnout od nohou, což vám umožní regulovat v případě potřeby teplotu uvnitř. Jak je tomu u výrobce Pinguin zvykem, lze k sobě spojit levý a pravý spacák.
Hlavní vlastnosti:
- dvouvrstvá termoizolace bez studených spojů
- kvalitní izolační náplň Thermicfibre 1 300g/m2 - (2x150g)
- vnější materiál s vodoodpudivou DWR úpravou
- třísezónní použití
- dvoucestný zip
- léga pod zipem proti profukování
- ramenní límec zadržuje teplo ve spacáku
- možnost spojení s druhým spacákem
- poutka na zavěšení pro rychlejší usušení
- kompresní obal
Technická specifikace:
- Hmotnost: 1,8 kg
- Vnitřní materiál: Polyester SoftLite
- Vnější materiál: Polyester DWR
- Izolační náplň: Thermicfibre PFM
- Sbalený rozměr: 22 x 42 / 29 cm
- Komfortní teplota: 1 °C
- Limitní teplota: -5 °C
- Extrémní teplota: -21 °C
- Střih: mumie
- Typ izolační náplně: duté vlákno
- Možnost spojení: Ano
- Výška postavy (do): 205 cm
- Hmotnost náplně: 300 g/m²
- Šířka v nohách: 55 cm
- Šířka v ramenou: 85 cm
| Kategorie: | Spací pytle |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Pohlaví: | Pánské, Unisex |
| ? Převládající barva: | Modrá |
| ? Roční období: | Třísezónní |
| ? Výplň: | Duté vlákno |
| ? Komfortní teplota: | 0 až +5 °C |
| Výška postavy: | nad 200 cm |
| Typ: | Mumiový |
| Hmotnost: | nad 1600 g |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
