Mil-Tec Spací pytel Commando zelený
Spací pytel Commando. Lehký a velmi skladný. Vhodný pro letní táboření. Šitý jako mumie. Obousměrný zip na levé části krytý suchým zipem.
Spací pytel Commando, šitý v klasickém mumiovém střihu, s kapucí a stahováním okolo hlavy. Je vhodný pro pobyty v přírodě převážně v letních měsících. Hlavní předností spacáku je především nízká váha a malá velikost.
Hlavní vlastnosti:
- spací pytel Commando
- lehký a velmi skladný
- vhodný pro letní táboření
- šitý jako mumie
- obousměrný zip na levé části krytý suchým zipem
- podél zipu tepelný límec
- kapuce na stahování tkanicí
- malý transportní obal
- konfortní teplota: 10°C
- rozměry: 225 x 76 x 55 cm
- velikost obalu: 39cm x 18cm
- materiál vnější: 100 % polyester
- materiál vnitřní: 100 % polyesterové vlákno
- výplň: 100 % polyester 150 g/m2
- hmotnost: 950 gramů
| Kategorie: | Spací pytle |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4046872254918 |
| Pohlaví: | Pánské, Dámské, Unisex |
| ? Převládající barva: | Zelená |
| ? Roční období: | Léto |
| ? Výplň: | Mikrovlákno |
| ? Komfortní teplota: | +5 až +10 °C |
| Výška postavy: | 185 až 200 cm |
| Typ: | Mumiový |
| Hmotnost: | 800-1200 g |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
