Mountain Equipment spacák Glacier 450, imperial red
Lehký péřový spacák Glacier 450 značky Mountain Equipment, ideální pro přechody hor, delší treky apod.
Péřový spací pytel Mountain Equipment Glacier 450 oceníte pro jeho nízkou váhu a malý rozměr po sbalení. Hodí se proto pro každého, kdo rád nosí spacák a věci s sebou v batohu na zádech a má rád spaní ve volné přírodě. Jde o třísezónní spacák - tedy spací pytel, který vás zahřeje i při jarních a podzimních nočních mrazících. Má užší alpský střih kvůli optimalizaci hmotnosti a vyššímu tepelného komfortu.
Hlavní vlastnosti:
- vnější plášť DRILITE® LOFT 30D s voděodolnou úpravou
- anatomicky tvarovaná kapuce s 5 komorami
- 3/4 zip s délkou 140 cm je krytý légou
- voděodolný transportní obal
- prodyšný skladovací vak pro uložení spacáku doma
- Materiál vnější: DRILITE® LOFT, 55g/m2, 30D Nylon
- Materiál vnitřní: Supersoft™ 30, 49g/m2, 30D Nylon
- Náplň: kachní peří, 90/10
- Teplotní určení (komfort, limit, extrém): -1 °C/-8 °C/-26 °C
- Typ konstrukce: Mumie
- Konstrukce komor: "V"
- Plnivost peří (cuin): 700
- Hmotnost náplně (g): 450
- Zip: Levý
- Maximální výška postavy (cm): 185
- Rozměry obalu (cm): 25 x 20 x 17
- Hmotnost celková (g): 980
- Sezona: Třísezónní
| Kategorie: | Spací pytle |
|---|---|
| Záruka: | 10 let |
| Pohlaví: | Pánské, Dámské, Unisex |
| ? Převládající barva: | Červená |
| ? Roční období: | Třísezónní |
| ? Výplň: | Kachní peří |
| ? Komfortní teplota: | -5 až 0 °C |
| Výška postavy: | 170 až 185 cm |
| Typ: | Mumiový |
| Hmotnost: | 800-1200 g |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
