Pinguin spacák Blizzard Junior PFM 150, red
Kratší varianta oblíbeného dekového spacáku Blizzard české značky Pinguin je určena pro dětské nocležníky.
Dětská kratší varianta třísezónního dvouvrstvého dekového spacáku Pinguin Blizzard zaručí vašemu dítěti kvalitní spánek od jara do podzimu. Jde o ideální spacák do kempu nebo na chatu.
Hlavní vlastnosti:
- Thermicfibre 4 – špičková izolační náplň z dutých vláken
- dvouvrstvá konstrukce náplně poskytuje lepší tepelnou izolaci
- Polyester DWR - vnější vodoodpudivý materiál odolný proti poškození
- dětská velikost – určeno pro výšku postavy do 150 cm
- úzký střih pro lepší udržení tepla
- značkový obousměrný zip YKK
- možnost spojení s druhým spacákem
- dekový střih - poslouží i jako přikrývka
- poutka na zavěšení
- stahovatelný límec kolem krku
- příjemně střižená kapuce
- kompresní obal
Technická specifikace:
- Hmotnost: 1,2 kg
- Vnitřní materiál: Polyester Micro Lite
- Vnější materiál: Polyester DWR
- Izolační náplň: Thermicfibre PFM
- Sbalený rozměr: 19 x 37/25 cm
- Komfortní teplota: 4 °C
- Limitní teplota: -1 °C
- Extrémní teplota: -17 °C
- Střih: dekový
- Typ izolační náplně: duté vlákno
- Možnost spojení: Ano
- Výška postavy (do): 150 cm
- Šířka v nohách: 70 cm
- Šířka v ramenou: 70 cm
| Kategorie: | Spací pytle |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Pohlaví: | Dětské |
| ? Převládající barva: | Červená |
| ? Roční období: | Léto |
| ? Výplň: | Duté vlákno |
| ? Komfortní teplota: | 0 až +5 °C |
| Výška postavy: | do 170 cm |
| Typ: | Dekový |
| Hmotnost: | 800-1200 g |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
