Pinguin spací pytel Micra CCS 195, blue
Pinguin Micra CCS 195 je lehký mumiový spacák, který vám zajistí pohodlný spánek při letním kempování v teplotách od +6 °C.
Letní spacák Pinguin Micra Clima Control Shield je odolný proti poškození a voděodpudivý při zachování váhy pod 1 kilogram. Dvouvrstvá konstrukce termoizolační náplně BHB micro zajišťuje dostatečný tepelný komfort při maximální sbalitelnosti. Naopak možnost větrání při vyšších teplotách zajišťuje obousměrný zip YKK. Spacák má příjemně střiženou kapuci a stahovatelný límec kolem krku. Disponuje kapsičkou pro doklady či telefon. Nabízí také možnost spojení s druhým spacákem. Součástí balení je také kompresní obal.
Hlavní vlastnosti:
- lehký - ideální pro turistiku a cykloturistiku
- BHB Micro – špičková izolační náplň z mikrovlákna
- dvouvrstvá šindelová konstrukce náplně poskytuje výbornou tepelnou izolaci
- Nylon Ultralight DWR - odolný vodoodpudivý materiál
- obousměrný zip YKK s možností větrání při vyšších teplotách
- možnost spojení s druhým spacákem
- poutka na zavěšení pro snadnější vyvětrání
- tajná kapsička
- stahovatelný límec kolem krku
- příjemně střižená kapuce
- kompresní obal
Technická specifikace:
- Hmotnost: 1,12 kg
- Vnitřní materiál: Polyester Ultra-Lite
- Vnější materiál: Nylon Ultralight Ripstop DWR
- Izolační náplň: BHB Micro
- Sbalený rozměr: 18 x 30 / 18 cm
- Komfortní teplota: 6 °C
- Limitní teplota: 1 °C
- Extrémní teplota: -14 °C
- Střih: mumie
- Typ izolační náplně: mikrovlákno
- Vnitřní materiál: Polyester Micro Lite
- Možnost spojení: Ano
- Výška postavy (do): 195 cm
- Hmotnost náplně: 120 g/m²
- Šířka v nohách: 55 cm
- Šířka v ramenou: 82 cm
| Kategorie: | Spací pytle |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Pohlaví: | Pánské, Unisex |
| ? Převládající barva: | Modrá |
| ? Roční období: | Léto |
| ? Výplň: | Mikrovlákno |
| ? Komfortní teplota: | +5 až +10 °C |
| Výška postavy: | 185 až 200 cm |
| Typ: | Mumiový |
| Hmotnost: | 800-1200 g |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
