Warmpeace spacák Viking 300 180, blue/grey/black
Malý letní spacák Viking 300 s náplní z kachního peří je určen pro postavy do 195 cm. Zvláště zaujme skvělým poměrem cena/výkon.
Letní péřový spacák Viking 300 české značky Warmpeace s velice nízkou hmotností a tomu odpovídajícím objemem. Přelomovým je použití nového materiálu Loft Nylon DWR , který velmi dobře funguje i s menším množstvím péřové výplně. Viking 300 si najde své místo v batozích, lodních pytlích i na nosičích kol a nebude své uživatele obtěžovat nadměrným objemem ani váhou.
Hlavní vlastnosti:
- zipy YKK se dvěma protisměrnými jezdci umožňují snadnější vstup do spacího pytle a zároveň jeho odvětrávání
- rozdělitelná zdrhovadla umožňující spojení dvou spacích pytlů dohromady
- krytí zipu zateplovací klopou, zabraňující nežádoucím únikům tepla
- řešení kapuce spacího pytle tak, aby jej bylo možno naprosto uzavřít
- pružné tkanice ke stažení kolem ramen a hlavy
- poutka v nohách spacího pytle k vyvěšení a vyvětrání spacáku
- černý materiál na vnitřní straně spacáku, který přitahuje sluneční paprsky a urychluje tak vyschnutí spacáku při větrání
- komorová konstrukce typu H
- skladovací obal a kompresní obal vel. XS
- všechny spací pytle Viking ve standardní šíří mají v nohou 50 cm a v oblasti ramen 80 cm
| Vnější materiál: Loft Nylon DWR+ |
| Vnitřní materiál: Loft Nylon |
| Náplň: kachní peří 90/10, 600 cuin |
| Teplotní rozsah: COM 6°C / LIM 0°C / EXT -14°C |
| Paropropustnost: RET 3,7 m2Pa/W-1 |
| Vodoodpudivost: 1250 mm H2O |
| Velikosti na výšku postavy | Hmotnost náplně | Hmotnost* | Absorpce vlhkosti | Kompresní obal | Objem po kompresi |
|---|---|---|---|---|---|
| 170 cm | 270 g | 660 g | 81 g H2O | S (16 x 33 cm) | 3 l |
| 180 cm | 300 g | 720 g | 90 g H2O | S (16 x 33 cm) | 3 l |
| 195 cm | 330 g | 810 g | 99 g H2O | S (16 x 33 cm) | 3 l |
| 170 cm - Wide | 310 g | 700 g | 93 g H2O | S (16 x 33 cm) | 3 l |
| 180 cm - Wide | 345 g | 760 g | 103 g H2O | S (16 x 33 cm) | 3 l |
| 195 cm - Wide | 380 g | 860 g | 114 g H2O | S (16 x 33 cm) | 3 l |
| 210 cm - Wide | 395 g | 890 g | 132 g H2O | M (21 x 36 cm) | 7 l |
| Kategorie: | Spací pytle |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Pohlaví: | Pánské, Unisex |
| ? Převládající barva: | Černá, Modrá |
| ? Roční období: | Léto |
| ? Výplň: | Kachní peří |
| ? Komfortní teplota: | +5 až +10 °C |
| Výška postavy: | 170 až 185 cm |
| Typ: | Mumiový |
| Hmotnost: | 720 g |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
