Warmpeace spacák Viking 600 170, shadow blue/grey/black
Český péřový spacák Warmpeace Viking 600 je léty prověřený univerzál, který je velmi oblíbený v řadách široké outdoorové veřejnosti, a to zejména pro rozumný poměr mezi náklady na jeho pořízení a službou, kterou svým uživatelům poskytuje.
Péřový spacák Viking 600 od české značky Warmpeace má vynikající termoizolační vlastnosti a při správném skladování a šetrném čištění vám vydrží téměř celý život. Spací pytel je dodáván i se skladovacím vakem pro uložení v době, kdy spacák nevyužíváte. Je vybaven zdrhovadly YKK se dvěma protisměrnými běžci umožňující snadnější vstup do spacího pytle a zároveň zajišťují odvětrávání při spaní v teplejších podmínkách.
Verze Wide je určena uživatům, kteří potřebují prostornější spací pytel. Její obvod je v daných rozměrech zvětšen o 20 cm.
Firma Warmpeace vám spacák ráda ve svých provozovnách odborně vyčistí.
Hlavní vlastnosti:
- zdrhovadla YKK se dvěma protisměrnými běžci
- rozdělitelná zdrhovadla na pravé nebo levé straně spacáku umožňující spojení dvou spacích pytlů dohromady
- krytí zdrhovadla zateplovací klopou, zabraňující nežádoucím únikům tepla
- řešení kapuce spacího pytle tak, aby jej bylo možno naprosto uzavřít
- pružné tkanice se samosvorkami ve stahovacích uzávěrech kolem ramen a hlavy
- kachní peří s plnivostí 600 Cuin
- poutka v nohách spacího pytle k vyvěšení a vyvětrání spacáku po použití
- černý materiál na vnitřní straně spacáku
- komorová konstrukce typu Z
- skladovací obal a kompresní obal vel. M
| Vnější materiál: Loft Nylon DWR+ |
| Vnitřní materiál: Loft Nylon |
| Náplň: kachní peří 90/10, 600 cuin |
| Teplotní rozsah: COM -3°C / LIM -9°C / EXT -28°C |
| Paropropustnost: RET 3,7 m2Pa/W-1 |
| Vodoodpudivost: 1250 mm H2O |
| Velikosti na výšku postavy | Hmotnost náplně | Hmotnost* | Absorpce vlhkosti | Kompresní obal | Objem po kompresi |
|---|---|---|---|---|---|
| 150 cm | 500 g | 900 g | 150 g H2O | M (21 x 36 cm) | 7 l |
| 170 cm | 540 g | 1050 g | 162 g H2O | M (21 x 36 cm) | 7 l |
| 180 cm | 600 g | 1110 g | 180 g H2O | M (21 x 36 cm) | 7 l |
| 195 cm | 660 g | 1160 g | 198 g H2O | M (21 x 36 cm) | 7 l |
| 170 cm - Wide | 620 g | 1140 g | 186 g H2O | M (21 x 36 cm) | 7 l |
| 180 cm - Wide | 690 g | 1200 g | 207 g H2O | M (21 x 36 cm) | 7 l |
| 195 cm - Wide | 760 g | 1250 g | 228 g H2O | M (21 x 36 cm) | 7 l |
| 210 cm - Wide | 800 g | 1390 g | 267 g H2O | L (23 x 41 cm) | 11 l |
| Kategorie: | Spací pytle |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Pohlaví: | Pánské, Unisex |
| ? Převládající barva: | Černá, Modrá |
| ? Roční období: | Třísezónní |
| ? Výplň: | Kachní peří |
| ? Komfortní teplota: | -5 až 0 °C |
| Výška postavy: | do 170 cm |
| Typ: | Mumiový |
| Hmotnost: | 800-1200 g |
Představení spacáku Viking 600
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
